יום חמישי 22 אוגוסט 2019 07:50:50

ממשק מנהל ימין לשמאל

6 years ago
#242 ציטוט
שלום לכולם,

הורדתי את חבילת העברית לגירסא 2.6.0 עבור גרסא 2.6.5 האחרונה ותודה לכל מי שעיברת, כל הכבוד.

לאחר שבחרתי בעברית, ממשק המנהל עדיין מוצג משמאל לימין.

לאחר קצת משחקים עם הסטיילים ככה שאני לומד תוך כדי תנועה, רציתי לשאול פה בפורום האם זהו נושא שיעניין משתמשי NOP ישראלים או שזה מיותר? כי אני בטוח לחלוטין למשל שהלקוח שלי לא יהיה מוכן לשמוע על ממשק ניהול באנגלית.

לאחר מספר בדיקות, אני רואה שיש צורך בהתערבות בקוד ולא רק בקובץ ה CSS אז מספר עובדות כדי לבסס את השאלה:
1. המפתחים נתנו את הדעת על נושא RTL ויש משתנה כזה.
2. נכון להיום אין טיפול בנושא RTL לממשק הניהול.
3. ישנו רק קובץ CSS אחד style.css (לא כולל telerik) עבור עיצוב ממשק הניהול.

השאלה:
מה הכוון שלדעתכם כמפתחים כדאי ללכת בו בעיקר בגלל שבכל מקרה נדרשים שנויים בקוד המקור:
1. קובץ CSS נפרד (במידה והדגל RTL דולק עושים לו include)
2. להציע תיקון שלם ל nopCommerce שיהיה קובץ CSS שנקרא למשל nop_common.css ושעבור כל שפה יכול להיות קובץ, למשל nop.he.css
3. להוסיף פשוט את התיקונים שמתאימים לקובץ style/css
4. אולי אפשרויות נוספות שלא חשבתי עליהן.

אשמח לשמוע את דעתכם,

גל

6 years ago
#245 ציטוט
הנושא של הפיכת האדמין לRTL הוא די מורכב בעיקר בגלל הTELERIC שזה סיפור בפני עצמו לגרום לו לתמוך בRTL. מי שמוכן להוריד את הכפפה ולטפל בהפיכת האדמין לRTL- יבורך.

מצד אחר, מבחינת הלקוח אין שום סיבה שלא להשתמש במערכת בגלל שהאדמין כרגע מיושר לימין - החשוב הוא שיש ממשק ניהול בשפה העברית.
6 years ago
#247 ציטוט
האמת שזה היה די פשוט.

האם ישנה דרך לשתף קבצים בפורום?

גל
6 years ago
#248 ציטוט
טוב, העליתי קובץ עם תיקונים שמאפשר למי שמשתמש בשפה העברית לראות את הממשק מיושר לימין כמו שצריך.

ראשית אזהרות:
1. מתאים לגרסא 2.6.5 - לא בדקתי עם גרסאות קודמות.
2. יש לגבות את כל עץ ההתקנה של nopCommerce לפני שמכניסים שינויים - זה תמיד טוב למען לא תבכו אח"כ :)
3. אע"פ שהזיפ ייפתח בדיוק לפי עץ הפרוייקט - העבירו לאחר הפתיחה כל קובץ בנפרד ליתר ביטחון.
4. הוספתי תיקון כלשהו שאינו משמעותי כל כך לכולם (מציג את התאריך והשעה בעברית בממשק) אבל האפשרות הזו מבוטלת בגרסא המקורית בגלל באג שקיים כאשר עובדים בשפה הרוסית. בכל מקרה חשבתי שזה נחמד וזה טפשי שבגלל באג ברוסית (בטלריק) אנחנו צריכים לסבול :)... במידה ואינכם מעוניינים בתיקון, אל תוסיפו את ה dll מהספריה bin.
5. הוספתי שתי מחרוזות שמתארות את ה CAPTCHA מרגיז אותי שמכניסים מחרוזות לתוך הקוד, אז העברתי אותן לקובץ המחרוזות, מאחר ואתם לא מתקינים מאפס, יש צורך להוסיף אותן דרך ממשק הניהול, הוראות למטה...

ממשק ניהול מיושר לימין - הוראות
1. גבוי גבוי גבוי של עץ הפרוייקט
2. יש להוסיף מחרוזת מתפריט ניהול -> הגדרות -> שפה -> עברית - צפיה במשאבי מחרוזת -> הוספת רשומה חדשה -> שם המשאב: admin.configuration.settings.generalcommon.captchadescription
ערך:
הוא מבחן אתגר מענה (challenge-response) שמטרתו להבטיח שהתשובה אינה מופקת באמצעות מחשב. במנגנון מעורב בדרך כלל מחשב המייצר שאלה אקראית, כזו שלאדם קל לענות עליה אך למחשב קשה מאוד. מבחן CAPTCHA בדרך כלל מבקש מהמשתמש להקליד אותיות או מספרים המופיעים בצורה מעוותת על המסך. nopCommerce משתמש בשרות http://www.google.com/recaptcha
אותו הדבר גם לשפה האנגלית והערך:
A CAPTCHA is a program that can tell whether its user is a human or a computer. You've probably seen them — colorful images with distorted text at the bottom of Web registration forms. CAPTCHAs are used by many websites to prevent abuse from "bots," or automated programs usually written to generate spam. No computer program can read distorted text as well as humans can, so bots cannot navigate sites protected by CAPTCHAs. nopCommerce uses http://www.google.com/recaptcha
3. לפתוח את הזיפ למקום כלשהו אצלכם בדיסק.
4. בעזרת תוכנת FTP העלו את הקבצים אחד אחד.

קישור לקובץ: http://www.beyondo.co.il/downloads/NopRtlAdmin-2.6.5.zip

תהנו...

גל